Welkom op onze website.   Click to listen highlighted text! Welkom op onze website. Powered By GSpeech
Jaarvergadering donderdag 18 april in dorpshuis 'de Schalm' te Westwoud.

InloggenZoeken

Taalkeuze

nlenfrde

Wie is online

We hebben 76 gasten en geen leden online

De volgende leden/geregistreerde bezoekers zijn online:

Wijzigingen

Rammen- en Berenshow 2018

logo IJmond eo

Op zaterdag 10 maart heeft Kleindiersportvereniging “IJmond en Omstreken” de jaarlijkse Rammen- en Berenshow Noord-Holland georganiseerd.

Locatie: clubgebouw "Cor Bos", Heerenduinweg 6b, 1971JE IJmuiden.

In totaal waren 84 konijnen (door 23 fokkers) en 10 cavia's (door 3 fokkers) ingezonden. Kampioen bij de konijnen werd de Satijn ivoor van G.j. Brouwer, bij de cavia's de gladhaar buff van Bas van Horick. Bij de jeugd werd kampioen de Papillon driekleur zwart van Finn van Horick.

Van onze vereniging waren Koos de Weerd, Arjen Leeuw en Henk Bankert naar IJmuiden afgereisd. Koos met een Belgische Haas, 6 Polish en een Kleurdwerg; Arjen met 3 Franse Hangoren en Henk met 2 Russen. De Franse Hangoor blauw bont (6EV-506) van Arjen werd fraaiste bij de grote rassen, de Rus zwart (7EW-507) van Henk werd fraaiste van de kleine rassen. Voor de overige resultaten van onze leden, klik HIER.


Het vraagprogramma en inschrijfformulier.

 inschrijving gesloten

Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech